>> Šestá generace se oběví i tady! <<

Leden 2013

Tréninkové centrum

28. ledna 2013 v 13:58 | Admin

Sem můžeš až budeš mít alespoň tři pokémony !
V klidu se procházíš krajinou a v tom uvidíš chatu . Vzpomeneš si že tvý pokémoni potřebují ošetřit a tak se jdeš podívat jestli tam není někdo kdo ti je ošetří . Zaklepeš a otevře ti dívka která se podívá na tvého pokémona který šel z tebou : ,, Ten je , ale roztomilý ! " . Pozve tě dále a podívá se i na další tvé pokémony . ,, Jsou taky pěkní , ale zapomněla jsem se ti přectavit mé jméno je Claire . Pojď něco ti ukážu . " Claire ti ukázala zahradu které sis předtím nevšim protože je u lesa a viděl si najednou louku z pár stromy a naní více než šedesát pokémonů z toho asi čtyřicet jiného druhu . ,, Tohle je vycvikové centrum za týden ti tu může pokémon dostat ruzné leveli atd. " Odvětí ti Claire a že až tvý pokémoni budou v pořádku jsem můžeš jednoho a více pokémonů zaregistrovat na trénink .
Pokémoni co Claire pomáhají


Tréninkové pole - naučit útok

28. ledna 2013 v 13:37 | Admin
Potřebuješ se naučit nějaký útok viď ? Dobře tady máš možnost . Můžeš se tu učit spousty různých útoků . Tak do toho ! Mimochodem dole najdeš takovou tabulku , o čem je to zjistíš když půjdeš níže .

Kolik útoků se smí tvůj pokémon za týden naučit ?
-------------------------------------------------Pokémon - level 1 a více3 útoky za týden
-------------------------------------------------Pokémon - level 25 a více6 útoků za týden
-------------------------------------------------Pokémon - level 40 a více9 útoků za týden
Ukázka nesprávného tréninku
Volím si tebe Pidgey ! Hele naučíme se tornádo !!!!! Takže začni mávat křídly co nejvíce !Pidgey tobě se to povedlo !! SUpérrr ! Pojd deme ..

Poučení : Prosím vás takové tréninky fakt nepište -_-

Ukázka správného tréninku
"Ven Charmeleone!" Zakřičel u jeho noh se opbjevila rozlobená chrmeloní slečna. "Promiń za nepřítomnost." Docelá se stidí. "Jak bych začal naučím tě útok který se jmenuje dělává rána. Je těžký , ale mi se ho naučíme,"pdrbal jsem se na hlavě. Charmeleon jenom čekala co ze mě vyleze. "No jo pořád tak tady je jedna věc a to obrázek pak ti vysvětlím pryncip." zahrabal se v tašce po chvíli vytáhl pokedex zajal na útoky a vejl mu obrázek:http://fc08.deviantart.net/fs32/i/2008/234/f/7/Breloom__s_Mach_Punch_by_WraithPhantom73.png."Takže ty budeš soustředit všechnu svou energii do své ruky a udeříš protivníka. Je to těžké musíš tu sílu udržet v ruce pak se rozběhnotu a švihnout." Charmeleon zamrkala." No pro lepší představení tady:http://cinemagr.am/uploads/2748992.gif. Takov á animce." Ukázal jí obrázek ai animaci. "Takže to uděláme takhle. Zkus se spoatvit a soustředit energii do ruky a pak s ni švihnout." "Charmeleon!" dostalo se mi odpovědi. "Dobře tak do toho." Dal jsme ji čas. "Tak a teď!" Charmeleon švihla rukou, ale nic. "No nic znova." Charmeleon se soustředil pak švihla trochu ta rtuka blikla."Dobře a znova."Charmelon se nadechla a znova rukou švihla tak už bylqa silnější. "No vidíš už do ní soustředíš více síli." Charmeleonse pousmála znova se nadechla a ruka jí svitíla." Dobře teď se zkus rozeběhnout a dát ruskou do stromu." charmeleon se rozeběhla audeřila noremální rukou." Znova to nmevadí." Charmeleon se o to pokusila ze všech sil se nadechla a ruka jí chvíli svitila apk atzshla." Znova musíš to udržet." Charmeleon zashla ruka před stromem." No tka." Chrmeleon se trefila." Skvělé a silněji."Charmeleon se trefila silněji." Dobře a ještě jednou."Charmeleon se trefila ze všech si co měla uděla do stromu díru. "Ty jo dobře holka.Tak si odpočni." VYtáhl pokeball a vrátil jí.
(c) Pokémon-787

Poučení : Trénink by měl vypadat , alespoň takto . Hodnocené asi + 200 skušeností

Stadiony

27. ledna 2013 v 10:42 | Admin
Zde najdeš seznam Stadionů . Zamozřejmě že všechny stadiony jsou z Kanta ,tedy alespoň zatím . Jsou tu všichni které budeš muset porazit . Ovšem .. Musíš jít postupně takže první půjdeš na Broka , potom na Misty atd. Tak dole jsou trenéři
----