>> Šestá generace se oběví i tady! <<

Prosinec 2012

Tréninky

10. prosince 2012 v 17:22 | Admin
40-2
Chceš si zatrénovat ? Tak jsi tady správně . Zde můžeš své pokémony trénovat aby získávali úrovně ( leveli ) . A malá informace - nejlépe učit pokémona útoky podle toho jaký má level . Popřípadě se podívejte na Bulbapediji a tam napište jméno pokémona a dole naleznete jeho útoky které se postupem levelů naučí . Takže trénuj trénuj ! My čekáme .
Naučit útok

Procvičit útok

zvýšit level

trénovat na koo.soutěže

Trénink zápasem

Tréninkové centrum

Postarat se o pokémony

10. prosince 2012 v 16:13 | Admin
Ty nám chceš pomoc ? Tak to jsi moc hodný , určitě dostaneš tučnou odměnu . No jsou tu pokémoni kteří tu pomoc od vás potřebují . A pokud to bude moc pěkné a pokémonovy se zalíbíte " možná " půjde svámi , ovšem to nebude lehké . Jsou tu Aktualní věci které pokémon potřebuje , většinou to jsou dva pokémoni až tři . Tak snad pomůžeš .

Musí to být delší než 10 řádků !
vaporeon_platinum_action
Vaporeon potřebuje opravdu hodně pomoci ! Protože je v kleci společně z Flareon a Jolteonem tak je to občas zmatek a jelikož se občas stane u Jolteonů to že potřebuji uvolnit elektrickou energiji tak .. no prostě ji uvolnil a ono to trefilo Vaporeona ! Notak prosím postarej se o něj !

Odměna - 1 500 P
Ivysaur je takový ochránce útulku a kupodivu nechce odsud odejít . Jenže Ivysaur potřebuje nějakého trenéra / trenérku která by se o něj postarala . Takže ho V JEHO PROFILU přemluv a získáš odměnu . ale pozor ! Ivysaur je útočné povahy a pro někoho kdo nerad zápasí se nehodí . Tak co ?


Odměna - 250 P
ivysaur_dp


Dát dar

10. prosince 2012 v 15:03 | Admin
http://www.pokemonelite2000.com/wp-content/uploads/2012/07/137.png
Ty nám chceš dát dárek ? Ale jak milé , to by se nám hodilo . A co nám vůbec dáš ? Můžeš nám dát peníze ( příspěvek ) či jinou věc jako je např. Oran berry nebo potion . Ovšem nám nemůžeš dávat pokéballi ty nepotřebujeme . Tak co ? Dáš nám něco nebo se tu budeš ještě rozhlížet ?
Dát peněžný dar

Kolik mají nyní ?
1 000 000 $
Kolik potřebují
5 000 $
Dát jiný dar

Co potřebují ?
Super potiony 3x