>> Šestá generace se oběví i tady! <<

Rokuv příběh 2 les porozumění

25. února 2012 v 11:12 | Jakub |  Roky a jeho příběh
2)Les porozumění
Roky a Niky se vydali na východ a cesta jim rychle utíkala.,,Víš Niky proč jsi chtěl jít se mnou?"zeptal se Roky koukl se na Nikyho. ,,No víš já tě jenom doprovodím k lodi a pak pudu svou cestou."řekl Niky. ,,Počkat počkat."zastavil se Roky a stoupl si před Nikyho.

,,Ty chceš říct že měn jen doprovodíš k lodi?"zeptal se Roky.,,jo tak to je."řekl Niky. ,,Super pak to bude jenom na mně rychle poběž!"vykřikl Roky. ,,To se mne chceš zbavit?"křikl Niky. ,,No ne,hmm myslel jsem to jinak..."na chvíli se Roky odmlčel. ,,A nemohly bychom spolu zůstat jako přátelé a cestovat?" zeptal se. ,,Tak jo a pamatuj já jsme chovatel a ty čím se chceš stát?"řekl Niky. ,,Já chci být trenér NEJLEPŠÍ TRENÉR!"vykřikl Roky.

Niky a ROky mířili k lesu. ,,Ehm Niky ty jsi zkušenější proč se tomu říká les porozumění?"zeptal se Roky. ,,No víš spousta lidí tady dostala porozumění se svým pokémonem a jen tady spolu pokémoni vychází." řekl Niky. ,,Takže tohle je les kde je spousta pokémonů?"zeptal se Roky. ,,No je tak rychle ať nám neutečou!"vykřikl Niky a zdrhal.

,,Hele!"řekl Roky rozeběhl se za Nikym.Chvíli šli pomalu pak se něco v křoví zašustilo. ,,A co to je?"křikl Niky a vtáhl svůj hnědý pokedex, který namířil na křoví. ,,Stentret zemní typ pokémona.Když se cítí ohrožen zahrabe se pod zem. Jeho vzor na břiše připomíná terč."řekl pokedex.

,,Ju toho musím mít Grovyle ven!"vykřikl Niky před ním stál velký Grovyle. ,,Listová čepel do křoví!"křikl niky Grovyle se rozeběhl a strefil křoví. ,,Au hele co děláš!"vykřikl kluk mladší než oni. ,,E ty nejsi stentret."řekl Niky. ,,Co?!ty jsi si mě spletl se sentretem?Bráškooo!." křikl kluk. ,,Pšš Maxy uklidni se."řekl Niky a dělal rukama,Roky seděl opodál a celou událost sledoval.

,,Takže vy jste bratři?Zeptal se Roky po dlouhé odmlce. ,,No jo jsme to je můj mladší bratr je mu 9 a rodiče mu dovolili chvat stentreta."řekl Niky. ,,Dovolili?já si ho vyprosil,"řekl Max a vyplázl jazyk. ,,Maxi!" řekl neznámí hlas, ale pro Nikyho známý. ,,May!!!" vykřikl Niky. ,,A ty jsi tady neviděl jsi maxe?" zeptala se May. ,,Nejsem tady."špitl Max a zkril se za Nikyho. ,,No neviděl."řekl Niky.

,,Může mi už někdo konečně říct o co tady jde!!"naštval se Roky. ,,Jej sorry to jsou mí sourozenci May a ma.."v tu se Niky zarazil v půlce slov řekl ttiž že maxe neviděl. ,,Cože řekl si maxxx!!"vykřikla May. ,,Kde je ten malý harant?"řekla May. ,,No je tady."řekl Niky a ukázal za svojí nohu. ,,Hele mladej řekli jsme že se vrátíme do houenu jinudy." řekla May. ,,Ale tady to je kratší cesta." opáčil Max.

,,Hle já jsme tady taky!"ozval se Roky aby přerušil hádku. ,,Jo a maxi a may tohle je můj kámoš Roky."no konečně."zval se Roky. ,,No ahoj hele kam jdete?" zeptala se May. ,,No my jdeme do houenu a kam vy?" zeptal se Roky. ,,No my taky můžeme jít spolu co vy nato?"řekla May.
,,Super tak jdeme spolu."řekl Niky a spolu vyrazili k řece v které vyplouvala loď. A jak tam doběhli mněli šťestí loď právě vyplouvala.Všichni nastoupili a těšili se až tam budou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ash Ash | 25. února 2012 v 11:26 | Reagovat

super príbeh :)

2 gagyjo gagyjo | 25. února 2012 v 11:26 | Reagovat

jasne je super

3 jopokemon jopokemon | 25. února 2012 v 11:51 | Reagovat

[2]: jo ale je od někoho jiného podívejte se i na moje...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama