>> Šestá generace se oběví i tady! <<

allin příběh 4 stadion a...

19. února 2012 v 20:20 | admin |  Alliny příběhy

Stadion a noví kamarád

Alli chytila rattatu z neobvyklím zbarvením.dorazila do města.a teď ji čeká první stadion.Konečně náš první stadion.
musíme se snažit.poďme.na stadioně. jsem Alli avyzivám tě na zápas.ano jmenuji s brock zápas bude na dva pokemony.volím si rattatu!
jí si volím jioduda(geodude).rattato škrabaví utok.nic mu to neudělo.,,cože?,,takove utoky mu neubliží Alli.vezmi rattatu a hoď ji na zem.rattata........utok byl moc silny.rattata není schopna pokračovat.je to na tobě charmandere.char..
plamenomet.super a teď žhnoucí utok.geodude není schopný pokračovat.tak jo volím si ONIXE!kdo to je?zeptam se pokedexu:onix kamený pokémon má velmi pevné tělo a je obtížné ho porazit jeho další vývoj je jiný a to ocelový typ.
a jaj.charmandere plamenomet.pod zem.chár.alene chármandere.stiskni ho.a ted ho hod na zem.chár....charmander není schopný pokračovat vítězí trener stadionu brock.ale né.v pokemonovém středisku.áhjo jak mužeme vyhrat vždyt ani nemame vodní typ.ratta,chár.poďme.cestou si ale všimli nějaké holky ze sgurtlem a něco na něj křičí.JSI K NIČEMU MÁM TĚ ROK A NEVIVINUL SES MAM I GLOOMA KTEREHO JSEM SI CHYTLA JAKO ODYSHE NEDAVNO A UŽ SE VIVINUL JDI PRYČ NECHCU TĚ ANI VIDĚT.sgurtle odcházel hrozně smutně.sgurtle.počkej!viděla jsem to nechces cestovat snáma?chár?sgurtl.to znamenalo JO!leť pokeballe.zuztal tam.mame sgurtla.vyhraje Alli tentokrát první odznak?
pokračovaní příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama